CENOWE OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

CIĘŻAREK KOTWICZNY GUMOWANY 14KG KOTWICA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 50264
  • Sklep stacjonarny: Jest  (3 szt.)

  • 246,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Ciężarek kotwiczny gumowany z uchem.

Waga: 14 kg

Kotwice gumowo-metalowe są wykorzystywane do kotwiczenia jednostek pływających jak łodzie, pontony, małe jachty i jako obciążniki do bojek. Zaletą kotwic jest zewnętrzna powłoka gumowa, która nie kaleczy burt łodzi ani komór pontonu, a małe gabaryty sprawiają, iż są one łatwe w transporcie. Ponadto podciągane z dna zbiornika wodnego kotwice samoczynnie się oczyszczają z piasku, mułu i wodorostów. W ofercie posiadamy cztery wielkości kotwic: 5kg, 7kg, 9kg, 14kg. Na specjalne zamówienie możemy wyprodukować kotwice o masie 28kg do kotwiczenia dużych łodzi oraz jachtów. W dniu 31 lipca 2006r. kotwice gumowo-metalowe zostały zarejestrowane w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej pod nr 11353.

Proponowane zestawy kotwic:
- Łódź lub ponton do 2,5m długości - 2 kotwice 5kg
- Łódź lub ponton 2,5 -3m długości - 1 kotwica 9kg i 1 kotwica 5kg
- Łódź powyżej 3m długości - 2 kotwice 9kg lub 1 kotwica 14kg i 1 kotwica 9kg
- Większe łodzie i jachty - 2 kotwice 14kg.